НАШИМИ ПОСЛУГАМИ КОРИСТУЮТЬСЯ ПРЕДСТАВНИКИ БЕЗЛІЧІ РІЗНИХ СФЕР

Illustration

Логістика та вантажні перевезення

Слідкуйте за тим, скільки палива споживає ваш автопарк, переводьте в цифрове середовище перевіркк транспортних засобів та контролюйте дані тахографа дистанційно, використовуючи нашу платформу і пристрої відстеження.

Кур'єрські послуги

Кур'єрські послуги і сервіси доставки 

Планування маршрутів, GPS-моніторинг в режимі реального часу і інші рішення, які допоможуть вам заощадити час і гроші, а також покращити якість обслуговування клієнтів.

Illustration

Сільське господарство

Дивіться, де знаходяться ваші працівники, стежте за змінами рівня палива і спілкуйтеся з водіями транспортних засобів у будь-який час, використовуючи наш мобільний додаток і інші функції.

Illustration

Будівництво

Наші рішення дозволять швидко і зручно визначити місцезнаходження транспортного засобу, встановити геозони і підготувати детальні звіти про роботу автопарку.

Illustration

Автопарки компаній

Використовуйте бронювання транспортних засобів, розрахунок ефективності автопарку та інші рішення, щоб потурбуватися про ефективне використання транспортних засобів компанії.

Illustration

Пасажирський транспорт

GPS-моніторинг та аналіз манери водіння - це лише кілька інструментів для управління автопарком, які ви можеш використовувати для підвищення ефективності автопарку і безпеки на дорозі.

Illustration

Залізнодорожній транспорт

Отримуйте інформацію про місцезнаходження рухомого складу. Аналізуйте години простою, навантаження та розвантаження, середньої швидкості переміщення товарів та ін.

Illustration

Генератори та різноманітні машини

Контролюйте місцезнаходження генераторів, кількість напрацьованих мотогодин та ведіть облік витрати палива